Pete
Live61
Pete
26.08.
Blue Bar
- Doksy - Máchovo jezero
27.08.
Steam - Bílý Kámen
- Doksy - Máchovo Jezero
27.08.
Final - Blue Bar
- Doksy - Máchovo jezero
28.08.
Final - Blue Bar
- Doksy - Máchovo jezero
Chcete dostávat pravidelné info o aktualitách na webu a pozvánky na mé akce?
Váš e-mail:
 



Techno Clubber
 
Rave Depo
 
Fotoreport Mix
 
Dancemelnik
 
Kviki
 
Prudent Mirek Marek
 
Aiffel
 
Endorphin Vertigo
 
Untitled Document
 
Pete Walk: Pokaždé hraji něco nového - rozhovor na poslouchej.net
Ahoj Péťo, jak se dneska máš?
Mám se fajn. Zrovna mám za sebou zajímavý víkend. Hrál jsem v pátek v pražské Radosti FX na mé rezidentní party Steam a pak společně s PROUD-M projektem na party Very Very Hungry Models v klubu SaSaZu, kde vystoupil jako hlavní tahák večera DJ Sebastian Ingrosso. Obě party byly velice podařené! Skvělá atmosféra! Parádně jsem si to užil!


Na naší scéně jsi už opravdu dlouho, pamatuješ na počátky tvé DJské kariéry? Stalo se ti v tvých začátcích něco opravdu legračního?
No my jsme užívali vždy legrace plno! Těžko už si teď vzpomenu na něco konkrétního. Ale možná přeci jen…Hrál jsem v jednom klubu a hned vedle asi 10 m byl druhý klub. Jeden večer přišel DJ z vedlejšího klubu, že si musí někam odskočit, jestli bych to za něj na chvíli nevzal. A tak jsem vždycky pustil jednu skladbu a běžel pustit další do druhého klubu. Za hodinu byl zpátky. Bylo to hodně náročný hraní na dvou místech současně

Proč už vlastně nejsi Prochy? Proč Pete Walk?
Prochy mi připadalo dosti amaterské jméno DJe, ale dlouho jsem s tím nic nedělal. Až když jsem začal mít vystoupení v Polsku. Pokaždé mi říkali, že mají problémy umístit moje jméno na plakáty. V polštině totiž Prochy znamená „narkotika“. Poté jsem se rozhodl mé jméno změnit. Myslím, že už si na to všichni časem zvykli. Ti, co mě znají, mi stále říkají Prochy. Pete Walk je prostě umělecké jméno.

Řekni nám něco o tvém pořadu na Danceradiu.
Společně s PROUD-M projektem (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud a Revis) vysíláme pravidelně svojí radioshow na tanečním radiu Dance Radio www.danceradio.cz v rámci pořadu Club Revolution pod názvem Proud Nation. Pořad se vysílá pravidelně každé druhé pondělí v měsíci a těší se čím dál větší poslechovosti a oblíbenosti. Nedávno spustilo své vysílání Dance Rádio v pražském éteru na vlnách 89,00 a 102,9 FM.

A co tvá produkce, můžeme se těšit na nějaké nové tracky?
Tracků máme již několik. Každou chvíli by měl vyjít náš track „My Weaknes“ na labelu Unearthed Records. Další máme připravené k distribuci. Bohužel vždycky nějakou dobu trvá, než se dostanou ven na downloadový servery. Určitě už brzo se budete moci poslechnout naše ukázky na nově připravovaném webu projektu PROUD-M.

Zkus nám představit tvůj společný projekt Proud –M, který máš ještě s několika dalšími DJi.
Vznik čtyřčlenného producentského projektu Proud-M se datuje rokem 2008. Jeho členové Pete Walk, Marshall, Adam Cloud a Revis již mají za sebou několik významných vstoupení v předních klubech a na parties v České republice. Producentský projekt disponuje svým vlastním studiem, které prošlo v dubnu 2009 zásadními změnami a produkují pilotní singl pod názvem „My Weakness“, který vyjde v roce 2010 na anglickém labelu „Unearthed Records“. Track bude k mání hned v několika remixech, na kterých se například podílí i známý producent Thomas Coastline. Skladbu si budete moci stáhnout v plné kvalitě na serveru Beatport a na dalších hudebních portálech. Další počin projektu Proud-M – remix hitovky „Summer Jam“ od populární skupiny „The Underdog Project“ je již hotový a v současné době se jedná o jeho vydání na některém ze zahraničních labelů.

A poslední otázka, chystáš něco speciálního na Retrospection!!Night?
Vždycky je můj set něčím speciální a ojedinělý. Pokaždé se snažím hrát něco nového a zajímavého. Myslím, že je určitě důležité být na této party, aby jste měli možnost se o tom přesvědčit.

1270989762.jpg
>>> zpět na novinky
Site © 2005-2007, Pete Walk. Site design & development by LICKER.CZ